Witold R. Jacórzyński

Stopień doktora nauk humanistycznych otrzymał w 1993 r. w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą i słuchaczem Autonomicznego Narodowego Uniwersytetu w Meksyku (UNAM), Narodowego Instytutu Archeologii i Historii Meksyku (INAH), Akademii Medycznej w Warszawie (AM), Centrum Filozofii i Bezpieczeństwa Zdrowia na Uniwersytecie w Walii w Wielkiej Brytanii, Centrum Bioetyki w USA, Uniwersytetu Notre Dame. Od lat obszarem jego badań terenowych jest Meksyk. Specjalizuje się w ekologii kulturowej, antropologii religii i moralności oraz bioetyce. Od 10 lat pracowuje jako profesor/badacz w CIESAS, najpierw Sureste w San Cristóbal de Las Casas, obecnie w Golfo w Meksyku.

http://www.ciesassureste.edu.mx


Małgorzata Szyszka 

Uzyskała dyplom reżysera (ZASP 2004), absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, papieskiego Wydziału Teologicznego im. Jana Chrzciciela oraz leadera Stowarzyszenia "Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych". Dwukrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Prowadzi własny teatr - Przeoczenie, w ramach działalności którego między innymi wyreżyserowała na podstawie opowiadań F. Dostojewskiego - "Dwa razy dwa - cztery, czyli wszystko, co piękne i wzniosłe". Produkcja ta nagrodzona została podczas 32. OFTJA we Wrocławiu. Od paru lat zajmuje się reżyserią filmów i reportaży. Współpracuje z TV SALTO w Amsterdamie, 4funtv, Kinem Polska, TV PLANETA. Wyreżyserowała między innym dokumenty “Śladami F. Dostojewskiego po Petersburgu”, “Tak sobię chodzę, czyli nasz Hyde Park w Londynie”, “ Śladami Zbigniewa Herberta po Lwowie”, “Historie pewnej ryciny, ... Fryderyk Chopin w Wielkopolsce” oraz niezależne teatry tv “Portret młodego aktora”, “Flirt” wg. M. Białoszewskiego, “Jak dziś pogoda..” wg. F. Dostojewskiego.

http://www.szyszka.art.pl

Rekomendacje

 

Artur Sochan

Ukończył Wydzial Filmowy Katowickiej Szkoły Filmowej. Autor zdjęć do wielu filmów dokumentalnych, takich jak "Być Naj" i "Szymon-Phyton" rez. I. Strzałka-Zgaozaj, „Syreny” w reż. Marcina Pieczonki. Otrzymał wyróżnienie na II Festiwalu Studenckich Filmów Reklamowych 1998 w Łodzi za film „Pogrzeb”, Yach 2006 za reżyserię klipu “Siostry Jeremiasza”,  nagrodę za program ekonomiczny “Wyjście na Zakupy” na Festiwalu TV Form o tematyce ekonomiczno-gospodarczej Forum Dokumentalne Bazar 2006. Reżyser, scenarzysta i autor zdjęć  filmów promocyjnych i reklam filmowych. Zajmuje się również fotografią portretową i fashion

E-mail: artursochan@wp.p

 

 

TVC Janusz Jaroszek 


T
o jednoosobowa firma producencką. Od 15 lat zajmuje się produkcją filmów reklamowych. Pracował z największymi agencjami reklamowymi w Polsce (Lowe Lintas, Corporate Profiles DDB, itd.). Obecnie współpracuje tylko z agencją McCann Erickson. Wyprodukował ok. 150 filmów reklamowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Wykonywał projekty dla takich klientów jak PLUS GSM, IDEA, COCA-COLA, HENKEL, KOMPANIA PIWOWARSKA, BENCKISER, NISSAN, DAEWOO, UNILEVER, ALGIDA oraz wielu innych. Pracował ze znakomitymi reżyserami oraz operatorami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Ponadto zajmuje się produkcją spektakli teatralnych i filmowów dokumentalnych we współpracy z Małgorzatą Szyszką. 

http://www.tvcadvisor.com

 

[http://www.tvcadvisor.com]      

   
.

:: webdesign: www.debowski.tox.pl ::.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych